Hakkımızda

sandviç-panel soğuk-oda-kapısı soğuk-oda-deposu izolasyon kilitli-sistem

İzodoor kurulduğu yıldan itibaren sandviç panel ve soğuk oda kapısı sektöründe lider pozisyonunu korumaktadır.

Türkiyede izolasyon sektörünün öncüsü olan İzodoor, İstanbul/Kurtköy’de kurulan 2000 m² fabrikasıyla sandviç panel ve kapı üretimine başlayarak faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren her yıl düzenli ve planlı bir şekilde büyüyen firmamız 2011 yılında üretimini Çayırova/Kocaeli bölgesinde 6000m² kapalı 4000 m² açık alana taşımıştır.

Sektörde 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübeli uzman kadrosuyla üretim kapasitesini 2020 yılı sonu itibari ile panelde 300.000 m²/yıl kapıda ise 5000 adet/yıla çıkarmıştır.

İzodoor, müşterilerinin yoğun ilgisi ve beğenisiyle kapasitesini her yıl arttırarak büyümekte, siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan ve yol göstermekten gurur duymaktadır.

Vizyon

Sektörde en yeni teknolojilerle insana ve doğaya saygın tesislerde üretim yapmamız bu doğrultuda hizmette farklılaşarak sektörde lider pozisyonumuzu koruyarak sürdürebilmek.

Misyon

İzolasyon sektöründe ülkemiz ve çevre ülkelerde markalaşarak sürdürülebilir bir büyüme ile küresel şirketler arasında yer almak. Sektörde güvenilir ve tercih edilen bir şirket olmak ana gayemizdir.

Katalog

2021 Katalog

Sertfikalar

Şirketimizin yönetim anlayışı siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini TSE şartlarına uygun olarak zamanında karşılamak, çevreyi koruma, enerji verimliliğini sürdürebilmek ve her aşamada bilgi akışını sağlayarak bu doğrultuda tüm yasal gereklilikleri duyarlılıkla yerine getirmektedir.

ISO 45001:2018

ISO 14001:2015

ISO 9001:2015

EC Attesation

TSE

TSE